Düşük Fiyatlı Oto Kiralama Hizmetleri

Otomobil kiralama şirketlerinde güvenli hizmet verilebilmesi için yürütülen çalışmalar sayesinde artık özellikle farklı araçlar için oto kiralama imkanı tanınmasını sağlıyor. Aracın kiralanabilmesi için sadece reşit olunması değil, aynı zamanda sözleşmede yer verilen ehliyet ve sürücü koşullarına uygun olunması gerekiyor. Bu imkanlardan Türkiye genelinde herhangi bir problem olmaksızın, aracı yurt dışına çıkarma girişiminde bulunulmadığı taktirde yararlanmak mümkün. Müşterilerimizin her biri için güncel sözleşmelere dair bazı şartları internet sitemizde yayınlıyoruz.

Düşük fiyatlara sahip olan kiralama değerlerini en az 24 saatlik olacak şekilde öğrenebilir ve buna bağlı olarak, tahsis edilen aracı kullanıcı hatasından ötürü karşılaşılabilecek sorunlar bulunmadan kullanmanız destekleniyor. 300 kilometre olarak belirlenen günlük seyahat hakkını herhangi bir sorun olmaksızın değerlendirebilir, özellikle araç teslimi, aracın teslim esnasındaki kilometresi, hasarlıysa bunların her birinin kaydının yapılmasını isteyebilirsiniz. rentacarantalya.net adresimizde araçlarımızın yapısı, sigortaları, kaç kişilik oldukları, 100 km’de yaktıkları yakıt daha pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Düşük Fiyatlı Oto Kiralama Hizmetleri

Araca ihtiyacınız bulunuyorsa ve bu ihtiyacınızı mutlaka düşük bir değerle karşılamak istiyorsanız, düşük fiyatlı olan 2016 – 2017 modelleri arasındaki otomobillerimizi inceleyebilirsiniz. Oto kiralama faaliyetlerimizi gerçekleştirebilmek için hem kurumumuz adına hem de müşterilerimiz için güvence oluşması gerekiyor. Eğer herhangi bir hizmetimizin yapısından farklı bir şekilde yararlanmak, süresini uzatmak veya iptal etmek isterseniz, aşağıdaki durumları göz önünde bulundurmanız gerekecektir;

  • Kiralama Uzatma: Kiraladığınız araçlarımızdan birinin sözleşmesini iptal etme veya uzatma hakkınız bulunuyor. Uzatılabilmesi için rezervasyon tarihlerinin bitmesine gerek yoktur. Kiralamanın istediğiniz kadar uzatılması mümkün olduğu gibi, ücretin tahsiliyle ilgili işlemler doğrudan banka hesabınız aracılığıyla veya elden nakit olarak gerçekleştiriliyor.
  • Kiralama Erken İade: Eğer bulunduğunuz şehirden erken ayrılmak zorunda kalırsanız ve aracınızı 3 günden daha uzun süre boyunca kiraladıysanız, bu durumda iade bedelinin de, kalan günlerden 3 gün düşüldükten sonra verilmesi mümkün oluyor. Bitişe son 2 gün kaldıysa herhangi bir ödeme yapılması söz konusu olmuyor. Kiralamayla ilgili olarak yeni sözleme tutarından yararlanabilirsiniz. Erkenden teslim ettiğinizde ve firmamız bu durumdan aniden haberdar oluyorsa, araç 3 günlük daha teslimata gönderilemeyeceği için, bu tutar kesilecektir.
  • İptal Ve İade Uygulaması: Müşterilerimizin kendi rezervasyonlarını, araç kendisine tahsis edilene dek 24 saatlik süre içerisinde iptal etme imkanları bulunuyor. Bu süreden daha az bir süre içerisinde iptalin iki kez gerçekleştirilmesi halinde, üçüncü kez başvuru yapılması gibi bir durum söz konusu olamaz. İki kez araç istedikten sonra vazgeçen müşterilerimizi kara listeye aldığımız için, yeni oto kiralama başvuruda bulunması, kurumumuza zarar vereceği için desteklenmez.

Teminat Ücreti – Depozito İstenir Mi?

Araçlarımızda şuan için herhangi bir depozito talep etmemekteyiz. İstediğiniz aracın size getirilmesinin ardından, anahtar teslimi öncesinde sözleşme imzalanır. Kaç gün kullanmak istiyorsanız, bu kadar süre boyunca teminatla ilgili sorun yaşanmaksızın, doğrudan toplam tutarı ödemeniz, aracı almanız için yeterli olacaktır. Yüce Rental güvencesiyle, depozitoya gerek kalmaksızın her marka araç alınabiliyor.